TÄVLINGEN AVSLUTAD!

Vilken var din sommardröm?

GRATTIS ERIKA EKMAN FRÅN JOHANNESHOV!

Du vann din sommardröm! Vi kontaktar dig den närmaste veckan för att överlämna vinsten.

Har du också vunnit? Nedan finner du alla 100 vinnare!

1:a pris 10.000 kr
(Vi kontaktar dig Erika för att adminstera vinsten).

Erika Ekman, JOHANNESHOV

2:a –5:e pris GILLE Resväska
(Vinsten kommer via post inom två veckor)

Roger Thörnblad, LANDVETTER
Michaela Henriksson, ÖXABÄCK
Sofia Mellgren, UDDEVALLA
Linn Boström, GÖTEBORG

6:e–10 pris GILLE Solstol
(Vinsten kommer via post inom två veckor)

Johanna Larsson, ARBOGA
Eva Larsson, HALMSTAD
Ida Söhrman, KULLTORP
Ingvar Kristoffersson, LJUSNEDAL
Cristina Johansson, ÖRKELLJUNGA

11:e–50 pris GILLE kakor, värdecheck 50 kr
(Du som vinnare kommer få ett mejl med en värdecheck inom en vecka).

Malin Karlsson, FRISTAD
Jessica Tallberg, TROLLHÄTTAN
Frida Berglund, ÖREBRO
Molly Östman, LANDVETTER
Martina Tunsäter, VAXHOLM
Emelie Lebsund, LINKÖPING
Filip Johansson, KUMLA
Anna-Lena Jansson, NORRTÄLJE
Maria Cruz Sörensen, GÖTEBORG
Pia Baumgartner, GÖTEBORG
Sanna Hyvärinen, ENKÖPING
Jasmin Anderström, LJUNGBYHED
Kristina Olsson, MALMBERGET
Gunilla Sandahl Almgren, HEDEMORA
Arnela Salihovic, GRÅBO
Ulrika Nyden, LINKÖPING
Susanna Mourad, VÄSTERÅS
Dan Martinsson, MÖLLTORP
Ninnin Helena De Roos, VINNINGA
Veronica Kallio, HALMSTAD
Ebba Edegran, UDDEVALLA
Gabriella Herrlich Ekholm, ULRICEHAMN
Eva Kärlin, GÖTEBORG
Ulrika Jörgensen, ERIKSLUND
Beattrice Borgviken, HALMSTAD
Tina Brodd, EKSJÖ
Elin Eskilsson, HÖÖR
Beatrice Eklund, STOCKHOLM
Max Englund, GÄVLE
Madilene Appelgren, MALMÖ
Julia Volkanovskaja, ESKILSTUNA
Christopher Volkanovskij, SJÖBO
Sara Hagelberg, ÖRNSKÖLDSVIK
Marcus Nilsson, ÖRNSKÖLDSVIK
Camilla Wihlborg, OSBY
Helena Brynte, TUNGELSTA
Anette Nises, SKUTSKÄR
Julia Walstern, GÖTEBORG
Magnus Magima, KARLSKRONA
Eje Hast, JÄRBO

51:e–100 pris GILLE Strandkasse, värde 20 kr
(Vinsten kommer via post inom två veckor)

Monica Olofsson, ÖSTAVALL
Sonja Ergul, VÄSTERÅS
Annika Fridh, MÖLNDAL
Gunilla Nilsson, KALMAR
Annica Tygesen, RANSTA
Anna Pringle, UDDELVALLA
Anna Olsson, SUNDBORN
Gunilla Egelstad, VEGA
Siss Evy, ÄLTA
Christina Hansson, LINKÖPING
Sanna Koski, SKUTSKÄR
Linnea Edvinsson, ÖRKELLJUNGA
Anne-Sophie Norling, SÄTER
Linnéa Melander, ÄLTA
Eva Petri, STENSJÖN
Inger Mikaelsson, LUDVIKA
Jessie Rastman, FALUN
Marie Stensinger, VÄNERSBORG
Siv Kjellén, STJÄRNHOV
Lotta Lundh, SUNNE
Eva Larsson, HALMSTAD
Josefin Ottosson, LIKENÄS
Petra Medin, NYHAMNSLÄGE
Malin Mertala, SIGTUNA
Elisabeth Lindfors, KARLSKRONA
Anna Laurentz, KUNGÄLV
Anna-Karin, GREBBESTAD
Helena Lundqvist, GRÄSTORP
Leena Angeleni, GÖTEBORG
Annelie Christophs, JÖNKÖPING
Desiree Galin, SOLLEFTEÅ
Terje Larsen, NYNÄSHAMN
Annelie E Larsson, TROLLHÄTTAN
Jessica Sundberg, JÄRFÄLLA
Angelica Adolfsson, NORRKÖPING
Iris Ash, UPPSALA
Åsa Roth, MALMÖ
Peter Mårtensson, MALMÖ
Magdalena Szeremeta, SEGELTORP
Paula Svensson, BORÅS
Elina Glad, LINGHEM
Sanela Becovic, LAHOLM
Anna Hagelin, BOXHOLM
Vilde Allu, GÖTEBORG
Daniella Andersson, TOLLARP
Per Hållberg, ÖRNSKÖLDSVIK
Liselotte Pettersson, ARNÄSVALL
Ing-Britt Thyman, FALKÖPING
Wilma Johansson, LANDVETTER
Mikael Melander, UMEÅ